v srdci horehronia

HOTEL HEĽPA

SVADBA V HOTELI HEĽPA

Zverte najdôležitejší deň svojho života profesionálom. Svadby v Hoteli Heľpa sa robia už roky. Napíšte nám mail alebo sa u nás zastavte osobne, radi vám poskytneme viac informácií.  

Rôzne alternatívy

Vyberte si banketovú miestnosť pre intímnu atmosféru alebo veľkú sálu pre svadbu, kde sa bude tancovať do rána. S našou kapacitou určite nebudeme mať problém ubytovať vašich hostí. 

NAŠE SLUŽBY

WELLNESS

Oddýchnite si u nás a doprajte si relaxačné a wellness procedúry. Súčasťou hotela je bazén s masážnymi tryskami, ochladzovací bazénik, tepidárium s fínskou, tureckou a inhalačnou saunou. 

wellness hotel heľpa

soľná jaskyňa

Relaxačné prostredie v soľnej jaskyni prispieva k zníženiu stresu a napätia, zatiaľ čo detoxikačné vlastnosti soli podporujú odstránenie toxínov z tela po pretancovanej noci.

ping pong hotel heľpa

nechajte deti zabaviť sa

Informujte sa u obsluhy o možnosti využitia našej hracej miestnosti. Naši hostia ju bežne využívajú ako zábavu pre deti či tínedžerov počas rodinných osláv. Môžete si u nás zahrať dokonca aj bowling. 

biliard hotel heľpa

A zabavte sa aj vy

Máme pre vás pripravené naozaj množstvo hier a kratochvíľ a tak si u nás môžete urobiť aj svadobný víkend, nielen jeden deň. U nás sa nudiť nebudete. 

zarezervujte si svoj termín už dnes.

Adresa

Hlavná 63/33, 976 68 Heľpa

Telefón

+421 948 772 155