v srdci horehronia

HOTEL HEĽPA

HOTEL HEĽPA

 

wellness hotel heľpa

Obklopený prírodou a ponúkajúci pokojné útočisko, Hotel Heľpa vám prináša autentický zážitok z Horehronia. Ubytujte sa v pohodlnej izbe, kde môžete relaxovať a užívať si krásu okolitého prostredia. S jedinečným wellness zážitkom a chutným stravovaním získate príležitosť načerpať novú energiu. Rezervujte si svoj relaxačný pobyt teraz a objavte čaro Horehronia.

Zdroj: unsplash.com Kráľova hoľa

NAŠE SLUŽBY

wellness

Oddýchnite si u nás a doprajte si relaxačné a wellness procedúry. Súčasťou hotela je bazén s masážnymi tryskami, ochladzovací bazénik, tepidárium s fínskou, tureckou a inhalačnou saunou. 

wellness hotel heľpa

soľná jaskyňa

Relaxačné prostredie v soľnej jaskyni prispieva k zníženiu stresu a napätia, zatiaľ čo detoxikačné vlastnosti soli podporujú odstránenie toxínov z tela po pretancovanej noci.

ping pong hotel heľpa

Zabavia sa u nás deti…

Informujte sa u obsluhy o možnosti využitia našej hracej miestnosti. Naši hostia ju bežne využívajú ako zábavu pre deti či tínedžerov počas rodinných osláv. Môžete si u nás zahrať dokonca aj bowling. 

biliard hotel heľpa

…ale aj dospelí

Máme pre vás pripravené naozaj množstvo hier a kratochvíľ a tak si u nás môžete oslavovať aj celý víkend, nielen jeden deň. U nás sa nudiť nebudete. 

zarezervujte si svoj termín už dnes.

Adresa

Hlavná 63/33, 976 68 Heľpa

Telefón

+421 948 772 155