SLIDE SLIDE SLIDE SLIDE SLIDE Slide new Slide new Slide new Slide new Slide new
Vytlačiť

Školy v prírode

 

Priestory hotela Heľpa, ako aj prostredie, v ktorom sa hotel nachádza, poskytujú vynikajúce podmienky pre organizovanie detských škôl v prírode. 

Celková kapacita hotela Heľpa je 61 lôžok a 27 prísteliek. Izby sú dvoj až štvorlôžkové. Izby sú zariadené nenáročne, ale vkusne a prakticky. Dispozičné riešenie hotela umožňuje dobrý dohľad nad deťmi. Na prízemí hotela je veľká reštaurácia a miestnosť s bowlingovou dráhou, stolmi pre stolný tenis a biliard. Táto miestnosť je ideálna pre indoorové aktivity detí. Stravovanie je možné dohodnúť podľa potreby, deťom radi pripravíme balíčky, ktoré si so sebou zoberú na výlety. 

   Stolny futbal    Stolny tenis    Biliard

Vedľa hotela ja priestor na opekačku. Školy v prírode privítame radi, sme ústretoví k požiadavkám dospelých a zohľadňujeme aj potreby detí. 

Blízke aj vzdialenejšie okolie hotela Heľpa je ideálne pre voľnočasové aktivity detí. V blízkosti je futbalové ihrisko, krytá plaváreň, lezecká stena. Hotel Heľpa sa nachádza na pomedzí troch národných parkov (Muránska planina, Slovenský raj a Nízke Tatry), preto je tu veľké množstvo možností objavovať krásy prírody, ale zároveň obec Heľpa a jej blízke okolie poskytuje priestor na oboznámenie detí s tradíciami. 

    lezecka stena polomka       Kralova hola 2       Telgartsky viadukt

Medzi obľúbené výlety škôl v prírode, patrí napríklad Múzeum zvoncov v Šumiaci, prameň Hrona, Telgártsky viadukt, Muránsky hrad, v okolí je niekoľko náučných chodníkov, ďalej Dobšinská ľadová jaskyňa, Bystrianska jaskyňa, Čiernohronská železnica, Lesnícky skanzen vo Vydrove a mnoho ďalších zaujímavostí, vďaka ktorým sa v našom hoteli a regióne deti nebudú nudiť aj viac dní.                          


 

Kontakt

HOTEL HEĽPA
Hlavná 65/35
976 68 Heľpa

Tel.: +421 48 6186 235
Fax: +421 48 6186 236
Mobil: +421 905 310 766
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.